אימון אישי

מה היית עושה בחיים אם היית יודע\ת שאת\ה לא יכול\ה להיכשל?
נעים להכיר,

קוראים לי שגאו מנגסטה

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם מרגישים שאתם זקוקים לשינוי, אבל לא בטוחים איך לעשות אותו, ואני שמח שעשיתם את הצעד הראשון. אני שגאו, מאמן אישי ומרצה עם ניסיון רב. עד לפני כמה שנים אני הייתי בדיוק איפה שאת/ה נמצא/ת. 

חייתי והונעתי בעיקר על ידי הפחדים הכי גדולים שלי, הייתי מאמין למחשבות שלי על בסיס קבוע והרגשתי שאין לי באמת מטרה. תקופה ארוכה בחיי התקשיתי למצוא את המשמעות האמיתית שלי וחוסר הביטחון והביישנות לא תרמו לסיטואציה כלל.

אבל אז התרחש השינוי הגדול. באותה תקופה החלטתי לפנות למאמן אישי, שליווה ועזר לי להתגבר על הפחדים, להתעמת ולנצח אותם! זה גם היה הרגע, שהבנתי למה אני כאן ובמהלך השנים הבאות פיתחתי משאבים רבי עוצמה שכיום עוזרים למאות אנשים לחיות חיים מוגשמים, צבעוניים ואותנטיים יותר.

אני מייסד את שיטת "אתה שווה יותר", מלווה אנשים פרטיים, חברות, יזמים, בני נוער ומלמד מדי יום אלפי אנשים איך להפוך את הפחדים שלנו – ליתרונות!

shego1

מוכנים לשינוי?

לעצב עתיד מרגש ומשמעותי במיוחד

כולנו זקוקים לקצת עזרה לפעמים, במיוחד כשמדובר במסעות של גילוי עצמי. 

בין אם המטרה שלך היא להגביר את הביטחון העצמי ובין אם למצוא הגשמה עצמית מתוך תשוקה אמיתית – זה יכול להיות די קשה להבין איך להגיע מנקודה A (זיהוי מטרה) לנקודה B (למעשה ללכת אחרי ולהשיג מטרה זו). 

במשבצת הזו נכנס מאמן אישי. כמו מטפל, מאמן אישי הוא מישהו שיכול לעזור לך לזהות נקודות חוזק וחולשה ולהתגבר על מכשולים שמעכבים אותך.

איך אימון אישי עובד בשבילך?

אימון אישי הוא תמיכה וליווי מקצועי ששומר על עקבותיך ועובד איתך על הנסיבות האישיות שלך כדי לגרום לשינוי אמיתי להתחולל בחייך. אם היית רוצה לרדת במשקל או להשיג מטרת כושר – ייתכן והיית פונה למאמן כושר שיעזור לך. התפקיד שלי כמאמן אישי דומה מאוד – אני מספק אימון לנפש ולחיים שלך, אני משלב תרגילים אסטרטגיים וכלים שימושיים כדי לוודא שתשיגו את כל יעדיכם.

העיניים שלי מתמקדות בחיים שלך

אני אעזור לך להבין למה אתה עושה וחושב את הדברים שאת\ה עושה – תוך כדי שאת\ה מסתכל על מה שאת\ה באמת רוצה מחייך, מה קורה בתוך הראש שלך והכי חשוב – איך את\ה יכול\ה להתחיל לחולל שינויים משמעותיים?

מגלים יחד את האמת

כשנעים קדימה המשמעות היא כנות חסרת מעצורים, אני אדאג להיכנס ולחשוף את התירוצים שלך  כדי לחשוף את הנקודות שבאמת כואבות לך – כשנגלה את האמת, השינוי הגדול יתחיל לחלחל

ניסיון

אני מאמן מוסמך עם ניסיון  של שנים ועוזר למאות אנשים מדי יום. ובכל זאת מעבר לכישורים שרכשתי, למדתי כיצד לעזור לאנשים אחרים לנהל חיים טובים יותר באמצעות השיעורים שאני למדתי בעצמי בחיי.

בואו נגרום לחיים שלכם להיות טובים יותר מאשר עכשיו

על ידי עבודה משותפת (בזום או בסקייפ) במשבצת הזו נכנס מאמן אישי. כמו מטפל, מאמן אישי הוא מישהו שיכול לעזור לך לזהות נקודות חוזק וחולשה ולהתגבר על מכשולים שמעכבים אותך.

אנחנו נתחיל את האימונים שלנו "במבחן" קטן שבודק מי את/ה תוך כדי התבוננות במה שאת/ה באמת רוצה מחייך, מה קורה בתוך הראש שלך והכי חשוב, איך את/ה יכול/ה להתחיל לבצע שינויים ממשיים?

גישת האימון שלי תעמיק הרבה יותר מאשר רק הגדרת יעדים, אני אעזור לך לחקור את עצמך, את חייך באמצעות כלים מיוחדים, שיחות סביב האמונות שלך, פחדים עמוקים, מחשבות, הנחות והתנהגויות שלך.

באמצעות המפגשים שלנו – תוכל\י למצוא את הדרך לעשות את הדברים שתמיד חשבת שלא, וזה הרבה יותר קל כשיש לך מישהו שיהיה שם, ממש לידך.

מה הלקוחות שלי מספרים עלי:

דרורה ישועה

ממליצה על התהליך והכנס של שגאו מנגסטה

ח"כ פנינה תמנו שטה

ממליצה על הכנס של שגאו מנגסטה

בן סלומון

מחבר רב המכר "נדלן לכולם" ממליץ על הכנס של שגאו מנגסטה

משה שטה

מנכ"ל מתנ"ס טבג'ה

עמיטל אסנקאו

ממליצה על הכנס של שגאו מנגסטה

האם את\ה מוכנ\ה ל…

אני מזמין אתכם להגיע לפגישת היכרות חינם, זה ייתן לכם טעימה לדרך בה אימונים מתבצעים איתי. במהלך הפגישה נכיר אחד את השני ותוכלו לשאול אותי את כל השאלות שיש לכם לגבי אימון אישי ולהבין כיצד אוכל לעזור לכם.

האם אתם מוכנים לעשות שינוי אמיתי בחיים שלכם?

בואו נצא לדרך!

לפרטים נוספים ותיאום פגישת היכרות חינמית,
מלאו את הפרטים שלכם ואני אדאג לחזור אליכם.

בואו נצא לדרך!

לפרטים נוספים ותיאום פגישת היכרות חינמית, מלאו את הפרטים שלכם ואני אדאג לחזור אליכם.