סדנת BreakTheBox

סדנה לגיבוש צוות החברה או הארגון תוך פיתוח יצירתיות, מצויינות והישגיות ארגונית בחוויית משחק קבוצתית ובחשיבה מחוץ לקופסא

"כל ההישגים שאתם רוצים להשיג, נמצאים מאחורי הפעולות שאתם נמנעים לעשות"
- שגאו מנגסטה-

מטרת הסדנה

בסדנת BTB לא יושבים על כיסא ומקשיבים!
(טוב, אולי קצת על כיסא, הרי לא תעמדו במשך 3 שעות..) אלא מטרת הסדנה היא לגרום לאנשים שלכם לזוז הרבה ו'להיזרק' לתוך משימות אתגר שדורשות חשיבה יצירתית, הקשבה והכלה לדעות של חברי הצוות, שיתוף פעולה עם אחרים, קבלת מנהיגות, הובלה ויכולת לפעול ממקום שהוא לא "האוטומט" שמוביל אותנו בד"כ, אלא מתוך בחירה ולקיחת שליטה על ההתנהגויות והתוצאות שאנו רוצים להשיג.

נלמד איך להשיג תוצאות גדולות ע"י שיתופי פעולה ומינוף חוזקות של כלל חברי הצוות

בעסקים ככלל וברמת הצוותים בפרט, במיוחד בעידן של היום, כמעט ולא ניתן למצוא מנוף חזק יותר לתוצאות משמעותיות ולשגשוג עסקי כמו המנוף שנקרא 'שיתוף פעולה מבוסס חוזקות'.

בסדנה נלמד איך להביא את החוזקות שלנו כשחקנים בקבוצה וכיצד לזהות מהם החוזקות של כל אחד מחברי הצוות. בכך נוכל ללמוד "לחבר יחד את חלקי הפאזל" לעבודה משותפת שתאפשר תוצאות והישגים גדולים יותר בסביבת העבודה (בין אם אלו יהיו פרוייקטים משותפים, ניסיון פיצוח לאתגר עסקי שעומד על הפרק, סיעור מוחות להשקת מוצר חדש וכדו').

נלמד להסתכל בצורה שונה על המשאבים שכבר זמינים סביבנו ואיך 'לשחק' נכון עם מה שיש לנו ביד כדי למקסם גם את ההנאה מהעבודה יחד וגם את התפוקה שלנו כצוות.

נזהה תוך כדי משחק מה עוצר אותנו מלפרוץ בחיים ובעסק
ונייצר סיעור מוחות משותף והעלאת רעיונות ליישום מחר בבוקר.

הסדנה פותחה מראש בחשיבה שמאפשרת מצד אחד להציף באופן לא מודע את האוטומטים שמנהלים אותנו ביום יום, ומצד שני – לעשות זאת בחויית משחק מהנה וכיפית, כך שכל משתתף יזהה באופן אינטואיטיבי ומבדר מהי החשיבה או ההתנהגות שפחות אפקטיבית עבורו.

עם סגירת הסדנה, נייצר שיח במעגל משותף כדי להעלות (ולצחוק שוב) מהחוויה שהיתה לנו, נקבל וניתן פידבקים חיוביים אחד לשני ונבין אילו רעיונות נוכל לקחת ליישום כדי לייצר התנהגויות והחלטות מקדמות יותר בסביבה העבודה או בחיים האישיים.

אורך הסדנה

3 שעות

מיקום אפשרי

בשטח / בארגון עצמו

קהל יעד

מותאם לכל סוגי הקבוצות והדרגים

להזמנת סדנת BreakTheBox לארגונכם

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם