קורס Impact

התכנית המקיפה לפיתוח אומנות הנאום, מנהיגות,
השפעה ושכנוע בקרב חברות וארגונים

"בכל ארגון או חברה משגשגים שהנחתי, ללא יוצא דופן, מה שתמיד הורגש באוויר זו רמת המנהיגות, האמון וההשפעה ששררו בין המנהלים לעובדים ובין העובדים ללקוחות. תמיד!"
- שגאו מנגסטה-

יכולת שכנוע והעברת מסרים בפני קהל היא הגורם מס' 1 להצלחה עסקית

מחקרים היום מראים כי דיבור משכנע בפני קהל, פיתוח כריזמה והיכולת להנהיג ולהוביל אחרים הן התכונות המשותפות בקרב הארגונים, העסקים והיזמים המצליחים ביותר בעולם.

בין אם זה בתוך הארגון או מחוצה לו בהתממשקות עם הלקוחות, בין אם בפרזנטציות ובהדרכות לעובדים או בטקסטים ובמסרים השיווקיים – היכולת להקסים, לרתק, להשפיע על אחרים ולהניע לפעולה טוב יותר – היא אבן יסוד הכרחית להגדלת הביצועים והמכירות בכל ארגון או חברה שרוצים להצליח בעידן של היום.

יחד עם זאת, הפחד מלדבר בפומבי מנהל את רוב האנשים (גם עובדים בתפקידים בכירים) ומונע מהם לנצל יותר הזדמנויות, עסקאות ורווחים

למרות החשיבות המכרעת שיש ליכולת לשים את עצמנו (כעובדים או מנהלים) בקדמת הבמה, הפחד מלדבר בפומבי מנהל כמעט את כל האנשים ומביא להפסדים עצומים ברמה האישית והעסקית. 

לא משנה באיזה דרג או תפקיד יחזיקו – המציאות מראה כי רוב עובדי החברה או הארגון שלכם יעדיפו שלא להיות באור הזרקורים, יתפקדו פחות טוב יותר בהעברת פרזנטציות מול עובדים או קולגות ומשקיעים, ימנעו יותר מלקחת על עצמם תפקידים הכוללים ניהול עובדים והנהגתם, ובכלל- ינצלו פחות הזדמנויות לשת"פים חדשים ומעמדי מכירה.

היכולת לדבר בפני קהל ולהעביר מסרים בצורה חזקה ומשכנעת הפכה ל"נדירה" כיום והמחזיקים בה נהנים מהילה מיוחדת שאופפת אותם, ממעמד ומוניטין גבוהים ומהיכולת להוביל אנשים, קבוצות וארגונים לביצועים ותוצאות טובים יותר.

סיפור המהפך של שגאו מנגסטה:

מילד ביישן למרצה מבוקש

כבר מגיל קטן חלם שגאו לעמוד בפני קהל ולהוביל אנשים, אבל הביישנות והמופנמות חסמו כל הצעה והזדמנות שהופיעו בפניו. בשירותו הצבאי סירב לצאת לקצונה מפני הפחד מלהתמודד עם פקודים ולהוביל אחרים. גם בשירות הקבע היה 'השתקן שבחבורה', כשבמשך 7 שנים ברציפות היה פולט בישיבות המפקדים את סלוגן הסיכום שלו "אין לי מה להוסיף", כשהוא גונז פעם אחר פעם את ההצעות והרעיונות שהיו לו לשים על השולחן לטובת הקבוצה. תחושת התסכול הפנימית היתה קשה מנשוא ושגאו החליט שהוא חייב לשנות את המצב, ויהי מה.

לאחר תהליך ארוך של התמודדות והתפתחות אישית, התחיל שגאו להתנסות בעבודה מול קהלים, תוך כדי שהוא בונה את אישיותו אט אט ומשחיז את הכלים שהוא עצמו השתמש בהם ליצירת שינוי – כך שגם יחידים וקהלים יוכלו ליישם אותם על מנת ליצור מהפכים מקצה לקצה בחייהם.

כיום שגאו הינו יזם, איש עסקים, מייסד המועדון העסקי BMC  ובעל ניסיון של יותר מ- 10 שנים בתחומי שיפור ביצועים, פיתוח עסקי ומנהיגות.

הוא מרצה מחוזר ומבוקש בקרב הרשויות, החברות והארגונים המובילים בישראל, ספק משרד הביטחון ומאמן מנהלים. העביר עד היום למעלה מ- 350 הרצאות במגזר הפרטי והעסקי מצפון לדרום, עם יותר מ- 10,000 איש שנכחו באירועיו השונים וקיבלו את הכלים והשיטות הייחודיות שלו להפקת תוצאות מירביות בחיים ובעסקים.

שגאו-מנגסטה---כנס-אתה-שווה-יותר-3

בקורס IMPACT תקבלו כלים פרקטיים ליישום בחיים ובעסק שישפיעו על הביצועים ועל התוצאות שלכם

תכנית IMPACT היא תוכנית הכשרה מרתקת, דינאמית וחווייתית שתגלה למנהלים ולעובדים שלכם כלים פרקטיים שעובדים 'כאן ועכשיו' כדי לחסל פחד במה ולפתח יכולת שכנוע, הובלה ומכירה מול יחיד ומול קהל וכדי להזניק את התוצאות העסקיות והאישיות שלהם בוודאות.
המשתתפים בתכנית יצאו ממנה כשהם מצויידים ביכולת לדבר בחופשיות רבה יותר בפני קהל, ידעו כיצד לבנות פרזנטציה או נאום בצורה חזקה ומשכנעת הרבה יותר ויקבלו כלים מעשיים שיאפשרו להם ליצור קשרים חמים עם כל אדם במהירות ולהציג את הרעיון או המוצר/שירות בצורה בהירה, אטרקטיבית ומשכנעת.

הסדנה כוללת דוגמאות וסימולציות רבות שיגרמו למשתתפים ללמוד תוך כדי תרגול וגם יעניקו להם הנאה, צחוק וחוויה של 'ביחד'.

למי זה מתאים?

הנושאים הנלמדים בתוכנית IMPACT

5 מפגשים | שעתיים למפגש | פורמט פיזי/זום

מפגש 1

מפגש 2

מפגש 3

מפגש 4

מפגש 5

רוצים להעלות את הכריזמה האישית, את היכולת להשפיע ולשכנע חזק יותר בדיבור מול קהל ולהנהיג את עצמכם ואת הצוותים שלכם לביצועים ומכירות גבוהים יותר?

הזמינו עכשיו את IMPACT!
ההכשרה המתקדמת באומנות הנאום והמנהיגות לחברות וארגונים