הרצאות מוטיבציה

אם אתם מחפשים הרצאה מרתקת וחווייתית שתספק לקהל השראה, מוטיבציה ושתעניק לצופים את כל הכלים הנדרשים כדי תמיד לנצח – אתם במקום הנכון!

לגלות מה מנהל את הפחדים שלנו, את המנגנון ואת הדרך לעקוף אותם

ללמוד לייצר מוטיבציה אישית עוצמתית ויציבה שתניע אותנו תמיד לפעולה

לשמור על אושר פנימי וליהנות מכל רגע נתון בחיינו

להבין וליישם את 6 עקרונות להצלחה על פי השיטה החדשנית של שגאו – "אתה שווה יותר"

כמה פעמים בחיים אנחנו מרגישים תסכול וחוסר אונים מול המציאות והשגרה המאתגרת, שלא תמיד יש לנו שליטה עליה? לפעמים אנחנו יכולים לדעת מה החלומות והרצונות שלנו, אבל לא יודעים איך לעשות זאת, או אולי פוחדים שלא נצליח ואז מתלווה לכל זה תחושת החמצה. הרצאות מוטיבציה מרתקות נועדו בדיוק בשביל ליצור את הדחף הדרוש ליצירת שינוי אמיתי והכי חשוב – להעניק כלים פרקטיים שיוכלו לסייע לנו לבסס אותו.

למי ההרצאות שלי מתאימות?

לחברות וארגונים

עובדים רבים נשאבים לשגרה שוחקת של עבודה – בית, לכן מעסיקים רבים כבר מודעים לכך ומזמינים הרצאות מוטיבציה שיעלו לעובדים את המורל, תלהיב ותסייע להם להתמודד עם לחצים ביעילות

לתלמידים בבתי ספר

מערכת החינוך בארץ מכילה למעלה מ-2 מיליון תלמידים ולצד לימודי ליבה חיוניים, התלמידים מתמודדים עם אתגרים וקשיים בחייהם האישיים, לכן חשוב לשלב הרצאות העשרה שיעניקו להם כלים ליומיום.

למובטלי קורונה

אין ספק שנגיף הקורנה הציב לכולנו אתגרים רבים השנה, חלקנו נשארנו מחוסרי עבודה, איך ממנפים את מצב להצלחה אישית? את התשובות תקבלו בהרצאה סוחפת

מה מספרים על ההרצאות שלי

דרורה ישועה

ממליצה על התהליך והכנס של שגאו מנגסטה

ח"כ פנינה תמנו שטה

ממליצה על הכנס של שגאו מנגסטה

בן סלומון

מחבר רב המכר "נדלן לכולם" ממליץ על הכנס של שגאו מנגסטה

משה שטה

מנכ"ל מתנ"ס טבג'ה

עמיטל אסנקאו

ממליצה על הכנס של שגאו מנגסטה

למה זה חשוב?

מוטיבציה זה הכוח הבלתי נראה שדוחף אותנו דרך קשיים, כישלון, כאב ואובדן כדי להשיג את המטרות היקרות ביותר עבורנו. 


גם אני התגברתי על אתגרים שבעבר היו נראים לי כבלתי אפשריים – בין אם רוצים להתגבר על פחד במה, התמודדות עם מוגבלות פיזית או נפשית, או כל דבר שעשוי לעכב את ההתפתחות העצמית שלנו. 


בהרצאות שלי אני אספר לקהל את הסיפור האישי שלי ואזין אותם בהתלהבות, תשוקה ומיומנויות חדשות כדי להצליח בכל מטרה.  

הרצאות מוטיבציה מעוררות השראה

שינוי ואתגרים הולכים יד ביד. היציאה מחוץ לסביבתם הרגילה במסגרת הרצאת מוטיבציה סוחפת תוכל לסייע לקהל לראות כיצד להתגבר על אתגרים, להסתגל ולרכוש כלים להצליח במטרות האישיות של כל אחד.

הרצאות מוטיבציה מעודדות עבודת צוות

הכרה בפרט היא ללא ספק פרקטיקה טובה, אך חשוב גם לטפח עבודת צוות. הרצאת מוטיבציה יכולה לקדם את חשיבות עבודת צוות, לאחד אנשים סביב חזון משותף ולעזור לעובדים או לתלמידים לרצות ליצור שיתופי פעולה בריאים.

הרצאות מוטיבציה מכניסות יצירתיות

הרצאות מוטיבציה מספרות בדרך כלל סיפור אישי שכולל בתוכו אתגרים או קשיים מסוימים וכיצד ניתן להתגבר עליהם, הקאוצ'ר חושף כלים חדשים, דפוסי חשיבה קבועים וכך למעשה מאפשר לקהל להתחיל לחשוב מחוץ לקופסה, לאמץ דפוסים בריאים ולפתור בעיות (אישיות או מקצועיות) באופן יצירתי.

הרצאות מוטיבציה דוחפות אנשים מאזור הנוחות

לכולנו יש פחדים, אבל מעטים מאיתנו באמת מעזים להתמודד איתם – מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מלמד אותנו לעשות זאת. הרצאות מוטיבציה דוחפות כל אחד מאזור הנוחות ומעודדות לקיחת אחריות, נקיטת פעולה ומשם הגשמה אישית.

נעים להכיר, אני שגאו מנגסטה

מייסד שיטת "אתה שווה יותר" , מאמן אישי ומרצה עם ניסיון רב עם אירגונים וגופים גדולים, מלווה אישית יזמים, מקדם נוער ומלמד מדי יום אלפי אנשים איך להפוך את הפחד – ליתרון.


במסגרת ההרצאות שלי, אני משתף את הקהל בסיפור האישי שלי ובתהליך של הפיכת החשש הגדול בחיי למתנה גדולה. עד לפני כמה שנים היה לי פחד במה ענק, עם זאת הייתי חולם לעמוד מול אלפי אנשים ולהראות להם את הדרך להגשמת החלומות שלהם.


אני מאמין שהעולם תמיד נותן לנו מה שאנחנו מחפשים ומבקשים – ואני כאן כדי לתת לכם את הכלים הנדרשים להצלחה מעשית.

על מה אני מדבר בהרצאות שלי?

בואו לקרוא את המאמר שלי בנושא: 

6 השלבים ליצירת מוטיבציה

יש לכם עוד שאלות?
רוצים לשמוע פרטים נוספים על ההרצאות שלי?

מלאו את הפרטים שלכם ואני אחזור אליכם בהקדם

אפשר גם ליצור איתי קשר בדרכים הבאות: